איך להרוויח ריבית גבוהה יותר

 

 

איך ניתן להרוויח ריבית גבוהה יותר המוצעת על ידי בנקים זרים?

 זוהי עובדה נכונה אבל לא כל כך ידועה. מדינות שונות מציעות שערי ריבית שונים עבור פקדונות. באוסטרליה את/ה יכול/ה להרוויח כמעט 5% לשנה על פקדון בבנק ואילו ביפן ניתן לקבל בערך 0%.

המנהיגים הכלכליים השונים של מדינות שונות ברחבי העולם קובעים את שיעורי הריבית של מדינתם ברמות שונות על בסיס ההשקפות הכלכליות השונות שלהם. אם מישהו/י מוכן/ה לשאת את הסיכון של המרת מטבע מקומי במטבע זר אז את/ה יכול/ה להרוויח ריבית גבוהה יותר על הכסף שלך מאשר בארץ המוצא. שער המטבע שנקנה יכול גם לעלות ובכך לספק החזר עוד יותר גבוה.

ניתן להשיג זאת על ידי המרת הכסף המקומי למטבע חוץ ולהפקיד את הכסף בחו”ל, או על ידי ניצול של משהו שנקרא ” ריבית זוגיות” אשר יכול להשיג את אותה המטרה על ידי רכישת חוזה עתידי על מטבע חוץ  עם תשואה גבוהה יותר תוך הפקדת רוב הכספים בבנק המבוטח על ידי FDIC.

 על ידי פתיחת חשבון מט”ח עם Forex Legal Advisors, P.C.) FLA) ניתן לרכוש חוזים עתידיים של מטבעות שונים ולקבל את שיעורי הריבית המוצעים על ידי הבנקים של אותה המדינה.

מידע נוסף בנושא זה ניתן למצוא ב”מרכז המחקר” שלנו. כמו כן, ממולץ לקרוא את המאמר שלנו (המפורסם ב”מרכז המחקר”) שכותרתו “חשיפת פיקדונות במטבע חוץ”.

 

Phil Kessel Jersey